Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Pszczelarz ze 150 milionów dolarów przychodu na świecie. Hit z Jasonem Stathamem trafia na platformy on-line i dekodery!

Autor: Szymon Góraj
29 marca 2024
Pszczelarz ze 150 milionów dolarów przychodu na świecie. Hit z Jasonem Stathamem trafia na platformy on-line i dekodery!

Kiedy w połowie stycznia w 52 krajach odbyła się światowa premiera „Pszczelarza”, obraz stał się najbardziej kasowym filmem weekendu. W zaledwie trzy dni zarobił blisko 40 mln dolarów, które do dziś pomnożył niemal czterokrotnie.

Ci, którzy nie zdążyli zobaczyć Jasona Stathama w kinie, mogą teraz zaległości w domu. Od dziś „Pszczelarza” można oglądać na VOD, na takich platformach jak: Amazon Prime, Rakuten, Premiery Canal+, Playnow, Cineman.pl, Cyfrowy Polsat Box Go, TVP VOD i Player. 

Tu możesz obejrzeć film:

 https://www.monolith.pl/vod/pszczelarz/

„Pszczelarz” („The Beekeeper”) to film Davida Ayera, cenionego reżysera oraz scenarzysty, który stworzył takie obrazy jak: „Dzień próby”, „Bogowie ulicy”, „Furia”, „Szybcy i wściekli” czy „Legion samobójców”. Jego filmy przyciągnęły do kin w Polsce już ponad 1 200 000 widzów.  

W rolę tytułowego „Pszczelarza” wciela się ikona kina akcji Jason Statham. Pszczelarz to taki John Wick i Strażnik Teksasu w jednym. W dodatku znacznie sprytniejszy i skuteczniejszy od wcześniejszych bohaterów Stathama, które pamiętamy z „Mechanika”, czy „Niezniszczalnych”. Tym razem aktor wciela się w agenta tajnej jednostki specjalnej, który porzuca emeryturę, by stanąć w obronie słabszych.

W rolach drugoplanowych obsadzono świetnych aktorów: zdobywcę Oscara Jeremy Ironsa oraz nominowaną do nagrody Akademii, Minnie Driver.

Film to produkcja Miramax, studia, które wyprodukowało takie hity jak „Kill Bill”, „Pulp Fiction”, „Buntownik z wyboru”, „Dżentelmeni”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Źródło: Monolith

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.