Saints Row zmierza na wielkie ekrany!

Wytwórnie Fenix Studios, Koch Media i Occupant Entertainment podpisały kontrakt, którego celem jest powołanie do życia popularnej serii gier wideo znanej fanom elektronicznej rozgrywki pt. Saints Row!

Reżyserem projektu został utalentowany F. Gary Gray. Z kolei Greg Russo objął stanowisko scenarzysty powstającej adaptacji live action omawianej serii gier. Z takim doborowym i z pewnością doświadczonym towarzystwem, nie powinno być problemów z realizacją stającego na przyzwoitym poziomie widowiska. Miejmy nadzieje, że obraz przełamie klątwę ciążącą nad kinowymi ekranizacjami gier wideo. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularny czwartej części omawianego cyklu.

Zobacz również: John Wick 3: Parabellum – bohater szuka pomocy u Sofii! Nowy fragment filmu!

Saints Row to bez wątpienia bestselerowy cykl wszech czasów, jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę. Produkcja stworzona przez Deep Silver Volition LLC., a co za tym idzie, wydana frękami Deep Silver, doczekała się aż czterech pełnoprawnych odsłon. Każda kolejna była lepsza od poprzedniczki. Sama fabuła omawianej serii koncentruje na powstaniu i działalności ugrupowania gangsterów dumnie zwących się Third Street Saints. W trakcie zabawy gracze potykali się z innymi gangami, stróżami prawa, a nawet kosmitami! Jakby tego było mało, przywódca omawianego gangu został w końcu prezydentem Stanów Zjednoczonych. Brzmi niedorzecznie? Może i tak, ale z pewnością również ciekawie, widowiskowo i przezabawnie!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Deep Silver

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?