Sebastian Stan jak młody Mark Hamill! Tak wyglądałby jako Luke!

Sebastian Stan jest bardzo podobny do młodego Marka Hamilla. Zauważył to pewien rysownik i postanowił uwiecznić na grafice.

W uniwersum Gwiezdnych Wojen nie raz już zdarzyło się, że w postać wcielał się więcej niż jeden aktor. Czasami byli oni do siebie bardziej podobni, czasami mniej. Przykładem jest chociażby  postać Hana Solo, grana przez Harriosona Forda i Aldena Ehrenreich’a. Portal ComicBook.com umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych fanart stworzony przez rysownika Ryana Smallman’a. Jest na nim przedstawiony Sebastian Stan (znany z roli Zimowego Żołnierza w MCU) jako Luke Skywalker. Styl zdjęcia nawiązuje do plakatów z The Mandalorian, udostępnianych w internecie po każdym odcinku. Przedstawiony pomysł jest na razie tylko życzeniem fandomu. Żadne nieoficjalne informacje nie pojawiły się na ten temat, a tym bardziej nieoficjalne. Nie wiadomo również czy postać Luka Skywalkera się pojawi w serialu. Zaznaczyć jednak trzeba, że Sebastian Stan bardzo przypomina młodego Marka Hamilla, a co za tym idzie pasuje idealnie do roli Mistrza Jedi.

Zobacz również: Tak wygląda Ahsoka Tano w The Mandalorian! [SPOILERY]

Instagram.com/comicbook

 


Źródło: Instagram.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?