Armie Hammer kanibalem? Skandal z udziałem aktora

Shotgun Wedding to najnowsza komedia z udziałem Jennifer Lopez, której partnerem miał być znany z Tamte dni, tamte noce Armie Hammer. Aktor z własnej woli postanowił opuścić film, gdyż w ostatnim czasie w sieci zostały udostępnione kontrowersyjne i perwersyjne wiadomości rzekomo napisane przez Hammera sugerujące m.in. że jest kanibalem.

Tajemnicze wiadomości zostały opublikowane przez użytkownika houseofeffie. Właściciel profilu, twierdzi, że był z Hammerem w długotrwałej relacji. Wiadomości przekazywane przez houseofeffie były niewiarygodnie rzeczywiste. Wiele z nich zawierało szczegóły brutalnych fantazji erotycznych. Jednak najbardziej niepokojące są fragmenty w których Armie Hammer przyznaje się do bycia kanibalem. W wiadomościach możemy zobaczyć fragmenty, w których Armie mówi, że jest stu procentowym kanibalem czy też chwali się doświadczeniami zjedzenia jeszcze ciepłego serca sarny. W wymianie wiadomości również pisał o pragnieniu krwi i fantazji w której odcina palce u stóp użytkownika houseofeffie i trzyma je w kieszeni. Jednak houseofeffie to nie jedyny użytkownik, który podzielił się rzekomymi prywatnymi wiadomościami z amerykańskim aktorem. Użytkowniczka Twittera o pseudonimie Dominastya, również podzieliła się screenami rozmowów w podobnym stylu.

armie hammer skandal seks wiadomości instagram kanibal

twitter.com/gobIinesque/

Po opublikowaniu kontrowersyjnych wiadomości, które rzekomo pochodzą od Armiego Hammera, aktor oficjalnie opuścił obsadę Shotgun Weeding. Hammer w krótkim oświadczeniu przekazał, że sytuację nazywa „złośliwym i fałszywym atakiem internetowym” na jego osobę, a film opuszcza, gdyż chce ten trudny czas spędzić ze swoimi dziećmi w domu, a nie na planie zdjęciowym na Dominikanie. Poinformował również o wsparciu jego decyzji przez studio Lionsgate. Według doniesień amerykańskich mediów w filmie dojdzie do zastąpienia Hammera innym aktorem.

Zobacz również: The Offer – Armie Hammer zagra producenta Ojca chrzestnego

Film Shotgun Wedding  w reżyserii Jasona Moore’a (Pitch Perfect) powstaje dla serwisu Amazon Prime Video. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Film przedstawia historię pary, która w dniu wesela zaczyna mieć wątpliwości, czy wspólna przyszłość jest im pisana. Okaże się, że to nie ich jedyny problem, gdyż wraz z uczestniczącymi w imprezie gośćmi zostaną wzięci jako zakładnicy.


Źródło:variety.com; smh.com.au / Ilustracja Wprowadzająca: kadr z filmu Tamte dni, tamte noce

Stały współpracownik

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?