Sia debiutuje jako reżyserka filmem MUSIC z Kate Hudson i Maddie Ziegler. Data premiery i zwiastun.

Legenda światowej muzyki, 9-krotnie nominowana do Grammy Sia stworzyła odważną i prowokującą wersję filmowego musicalu. MUSIC z Kate Hudson, Leslie Odomem Jr. i  Maddie Ziegler w rolach głównych już od 12 lutego będzie można oglądać na VOD, a od 24 lutego na DVD.

Dramat muzyczny MUSIC to mocny, oryginalny i podniosły artystyczny manifest. Opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem. W rolach głównych występują nominowana do Oscara® zdobywczyni Złotego Globu Kate Hudson (U progu sławy), zdobywca nagrody Tony Award oraz Grammy – Leslie Odom Jr. (Hamilton). Maddie Ziegler, która wciela się w rolę tytułowej Music, jest przyjaciółką i muzą Sii od 2014 roku, odkąd wystąpiła w klipie do jej światowego przeboju Chandelier.

Zobacz również: Małe szczęścia – recenzja komedii obyczajowej o trudzie relacji wszelakich

Sia debiutuje jako reżyserka filmem MUSIC z Kate Hudson i Maddie Ziegler. Data premiery i zwiastun.

Fot. Kadr z filmu Music

To najlepszy projekt, jakiego się w życiu podjęłam, jest też zarazem najważniejszym i najtrudniejszym ze wszystkich – mówi Sia.

Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu. MUSIC łączy w sobie ciepłą opowieść o sile miłości z musicalowymi elementami, które napędzają i wzmacniają historię, przedstawiając widzom barwne życie postaci. Towarzyszą im niesamowite wrażenia dźwiękowe i wizualne, a także taniec, do którego choreografię przygotował Ryan Heffington, długoletni współpracownik Sii. W MUSIC zaprezentowano dziesięć utworów stanowiących autorskie kompozycje artystki, stworzone na potrzeby filmu i wykonane przez niezwykłą obsadę. Sia wykreowała doznanie filmowe równie głębokie i wyjątkowe jak tytułowa bohaterka.

Sia debiutuje jako reżyserka filmem MUSIC z Kate Hudson i Maddie Ziegler. Data premiery i zwiastun.

Fot. Materiały prasowe

Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w MUSIC. Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu – podkreśla Sia.

Film od 12.02 będzie można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, CHILI, Play, iTunes, NETIA, Multimedia GO, VECTRA TV Online, UPC Polska, Mojeekino.pl, E-KinoPodBaranami, a od 24.02 na DVD.


Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?