Small World – zwiastun filmu Vegi o handlu dziećmi

Small World to kolejny film w reżyserii Patryka Vegi, który zobaczymy w 2020 roku. Polski twórca umieścił dziś w sieci liczącą 47 sekund zapowiedź pełnego zwiastuna, który to zadebiutuje przed kinowymi seansami Bad Boy.

Small World  to wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będą poszukiwania 4-letniej dziewczynki z polskiej wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. W obsadzie znajdują się Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Enrique Arce, Aleksiej Serebryakov i Marieta Żukowska.

Zobacz również: Julia Wieniawa zachwycona współpracą z Patrykiem Vegą

Premiera Small World zaplanowana została na grudzień 2020 roku. Wcześniej, bo już 21 lutego, do kin wejdzie inny film Vegi – Bad Boy.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: instagram/patryk_vega_official

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?