Spider-Man 3 – Doktor Strange pojawi się w filmie! Będzie mentorem superbohatera

Niedawno dowiedzieliśmy się o dość niespodziewanym powrocie Jamiego Foxxa. Teraz pojawiła się informacja o ważnej postaci uniwersum w tej historii.

Benedict Cumberbatch będzie miał pełne ręce roboty. Poza występem w sequelu produkcji z nim samym w roli głównej ma odegrać ważną rolę w serialu WandaVision, a teraz zapowiada się na to, że jego Strange zastąpi Tony’ego Starka jako mentor Petera Parkera. Cóż, biorąc pod uwagę aktualne położenie Spider-Mana takie zestawienie ma sens.

kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: Spider-Man 3 – Jamie Foxx powraca w roli Electro!

Na stołku reżyserskim najpewniej zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zgodnie z nową umową Spider-Man pojawi się jeszcze gościnnie w jednym z filmów MCU.

Źródło:  The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Zapowiada się bardzo ciekawa mieszanka 😉


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?