Spider-Man: Far From Home – Samuel L. Jackson i Cobie Smulders oficjalnie w obsadzie!

Wygląda na to, że sequel przygód o człowieku-pająku będzie miał na pokładzie zdecydowanie więcej gwiazd na drugim planie niż się nam wydawało. Na pokładzie meldują się bowiem Cobie Smulders i Samuel L. Jackson.

Filmowa agentka Maria Hill i Nick Fury raczej niewiele pojawiali się w najnowszych filmach (poza oczywiście jedną ze scen po napisach w Wojnie bez granic). Teraz jednak – jak wynika z doniesień portalu Vulture – Smulders i Jackson mają dołączyć do obsady wraz z m.in. Gyllenhaalem, która obecnie robi zdjęcia w Europie.

Smulders i Jackson

Kadr z filmu Avengers

Zobacz również: Sebastian Stan wziął udział w przesłuchaniu do serialowego Wiedźmina?!

Akcja kolejnej części Spider-Mana ma się dziać w kilku krajach, co przełoży się na wielkość produkcji oraz samo odnalezienie się Petera w innych państwach może doprowadzić do wielu zabawnych sytuacji. Przypomnijmy także, że w roli Sępa powróci Michael Keaton. Oczywiście, jako Spider-Mana ponownie zobaczymy Toma Hollanda. Za reżyserię odpowiadać będzie Jon Watts, a scenariusz wyjdzie spod rąk Chrisa McKenna oraz Erika Sommersa. Mający premierę w zeszłoroczne wakacje Spider-Man: Homecoming zarobił ponad 880 milionów dolarów.

Data premiery filmu zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Źródło: Vulture / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?