Strażnicy Galaktyki vol. 3 – Chris Pratt opowiada o możliwości pojawienia się Thora

Gdy Thor dołączył pod koniec Endgame do tej ekipy, z pewnością wielu z Was już wyobrażało sobie trzecią część z Chrisem Hemsworthem na pokładzie. Tymczasem to nie musi być takie oczywiste.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 będzie dopiero za jakiś czas – opóźnione chociażby przez The Suicide Squad, tworzony przez Jamesa Gunna – ale z drugiej strony mogło go w ogóle nie być, a to przez „tweetową aferę” reżysera, która na pewien czas wyłączyła go z gry. Podczas promocji nowego filmu Pixara Chris Pratt został zapytany wprost, czemu Thor nie widnieje w obsadzie filmu.

Skąd wiesz, czy Thor nie pojawia się w trzeciej części Strażników? Jeszcze nie zaczęliśmy kręcić. Może tam się pojawić. Póki co nie zapadła definitywna decyzja w tej kwestii – odpowiada filmowy Star-Lord.

Kadr z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

kadr z filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Ostrożność Pratta może wynika właśnie z tego, że Strażnicy Galaktyki vol. 3 z powodu wyżej wymienionej afery po prostu pewne kwestie się skomplikowały i teraz wiele zależy np. od nowego Thora od Taiki Waititiego.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?