Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Świętuj zakończenie roku szkolnego w Multikinie razem z Minionkami!

Autor: Szymon Góraj
19 czerwca 2024
Świętuj zakończenie roku szkolnego w Multikinie razem z Minionkami!

Już 21 czerwca odbędą się pierwsze przedpremierowe pokazy animacji „Gru i Minionki. Pod przykrywką”. To wspaniała okazja, żeby razem z Minionkami świętować zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Ponadto film będzie można zobaczyć przedpremierowo również w weekend 28-30 czerwca. Szczegółowyrepertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

Rozpoczęcie wakacji od seansu filmowego w kinie wprowadzi małych kinomanów w nastrój beztroskich dni. W zaciszu klimatyzowanej sali, z przyciemnionymi światłami i otaczającym dźwiękiem, będą mogli na chwilę oderwać się od codzienności. Przedpremierowe pokazy animacji „Gru i Minionki: Pod Przykrywką”  to nie tylko rozrywka, ale również okazja do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi czy rodziną.

Już 21 czerwca pełen nieprzerwanej akcji i charakterystycznego, przewrotnego humoru film „Gru i Minionki: Pod Przykrywką” będzie czekał na widzów w kinach sieci Multikino. Uczestnicy piątkowych seansów jako pierwsi zobaczą nowy rozdział, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki: Margo , Edith i Agnes powitają nowego członka rodziny Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime'a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny.

Bilety na przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.