Dostaliśmy nowy plakat filmu Szybcy i wściekli 10 zdradzający oficjalny angielski tytuł oraz logo. Zobaczcie sami!
Aktor Vin Diesel opublikował na swoim profilu na
Instagramie post, który zdradza, że zdjęcia do przedostatniej części znanej sagi właśnie się rozpoczęły! Ponadto pokazał również nowe logo filmu i tym samym dał znać światu, że oficjalny angielski tytuł to
Fast X. Jeśli dobrze pamiętamy, od wielu lat producenci tej serii często wymyślają bardzo oryginalne tytuły kolejnych części zamiast tradycyjnego
Fast and Furious. Jednakże, w Polsce nie ma to większego znaczenia.
Szybcy i wściekli 10 według planu mają trafić na duże ekrany 19 maja 2023 roku. Będzie to przedostatnia część serii. Jedenasta, finałowa i połączona fabularnie z dziesiątą odsłoną franczyzy część ma zadebiutować w kinach na początku 2024 roku.
Zobaczcie nowy plakat poniżej!
https://www.instagram.com/p/Cck6QKJLpHS/?utm_source=ig_web_copy_link
kadr z filmu Szybcy i wściekli 7
Na obecny moment wiadomo, że w dziesiątej części wystąpią Vin Diesel, Brie Larson,
Jason Momoa, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez,
Daniela Melchior, Tyrese Gibson, Sung Kang, Ludacris i Charlize Theron. Na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Justin Lin.
Szybcy i wściekli 10 według planu mają trafić na duże ekrany 19 maja 2023 roku. Będzie to przedostatnia część serii. Jedenasta, finałowa i połączona fabularnie z dziesiątą odsłoną franczyzy część ma zadebiutować w kinach na początku 2024 roku.
Źródło: Instagram / ilustracja wprowadzenia: plakat z filmu Szybcy i wściekli
Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.