Szybcy i wściekli 9 – Helen Mirren i Charlize Theron powrócą do obsady

Ekipa nowej części franczyzy powoli się formuje. Choć nie zobaczymy w filmie Dwayne’a Johnsona, pojawią się ponownie inne gwiazdy.

Vin Diesel poinformował właśnie na Instagramie, że do Szybcy i wściekli 9 dołączą dwie istotne postacie, grane przez Helen Mirren oraz Charlize Theron.

Zobacz również: Szybcy i wściekli 9 – nowi aktorzy w obsadzie

Póki co niewiele wiemy o Szybcy i wściekli 9. Ze stałej obsady pojawią się jeszcze na pewno Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Nathalie Emmanuelle, Ludacris, Tyrese Gibson i Jordana Brewster, która niedawno została potwierdzona. Nie pojawi się z kolei Dwayne Johnson, jedna z największych gwiazd kilku poprzednich filmów.

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?