Szybcy i Wściekli 9 – Keanu Reeves wreszcie wystąpi w słynnej serii?

Znajdujący się na fali popularności aktor jest na szczycie listy życzeń większości hollywoodzkich twórców. Miał być bliski wystąpienia w Hobbs i Shaw, jednak ostatecznie do tego nie doszło.

Jak wynika ze słów producenta serii Szybcy i wściekli, teraz prowadzone są negocjacje z Keanu Reevesem w sprawie występu w uniwersum. Kto wie, może zatem czeka nas koleny ciekawy występ tego aktora już w dziewiątej odsłonie franczyzy?

John Wick

kadr z filmu John Wick 3

Zobacz również: Judge Dredd: Mega City One – szczegóły fabuły serialu

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Ostatnio ukazał się spin-off serii – Hobbs i Shaw. W obsadzie widowiska znajdują się Jason Statham, Dwayne Johnson, Vanessa Kirby, Eiza González, Idris Elba i Helen Mirren. Za reżyserię odpowiada David Leitch (John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2), a scenariusz sporządził Chris Morgan, piszący serię od Tokio Drift. Film miał swoją premierę w polskich kinach od 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu John Wick 3

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?