Szybcy i wściekli 9 – nowe zdjęcia i okładki od Total Film

Szybcy i wściekli 9 to jedna z mocnych produkcji, które zostały drastycznie przesunięte przez wzgląd na pandemię. Tej wiosny doczekamy się zapewne wreszcie premiery.

Tymczasem za parę dni w styczniowym magazynie Total Film ukażą się zdjęcia oraz dwie okładki przedstawiające Doma oraz jego brata, w którego wciela się John Cena. Oto one:

Zobacz również: Locked Down – otrzymaliśmy pierwszy zwiastun!

Szybcy i wściekli 9 miało mieć premierę 22 maja 2020. Została ona jednak przeniesiona z powodu obecnych warunków na 2 kwietnia 2021 roku. Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?