Szybcy i wściekli 9 – Tyrese Gibson i Michelle Rodriguez z nowymi kontraktami

Zarówno Rodriguez, jak i Tyrese byli dotąd pewnymi niewiadomymi, jeżeli chodzi o występ w kolejnej części tego tasiemca filmów akcji. Teraz jednak wygląda na to, że wszystko jest wyjaśnione.

Aktorka postawiła w swoim czasie sprawę na ostrzu noża, kiedy zagroziła, że opuści serię, jeżeli producenci nie zatrudnią większej ilości aktorek. Tyrese z kolei miał swój osobisty konflikt z Dwayne’em Johnsonem. Ale najwyraźniej strony doszły do porozumienia przynajmniej na tyle, by znowu wystąpić.

Rodriguez

kadr z filmu Szybcy i wściekli 7

Zobacz również: Ray Donovan – 7. sezon w drodze!

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Obsada: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Cherlize Theron, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Kurt Russell.

Polska premiera produkcji odbyła się 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Szybcy i wściekli 7

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?