Szybcy i wściekli 9 z własną zapowiedzią z okazji Super Bowl 2020!

Oczywiście i w tym przypadku nie mogło zabraknąć spotu związanego z kolejną przygodą Doma i jego ekipy.

Szybcy i wściekli 9 startują z nową historią, której osią jest braterska konfrontacja. Nowy materiał wideo prezentuje wycinek scen ukazanych już w niedawnym zwiastunie, a także scenę z Hanem, postacią, która dość niespodziewanie powróciła po domniemanej śmierci.

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Szybcy i wściekli 9 będzie miał premierę 22 maja. Reżyserem będzie tym razem Justin Lin, który działał nad trzecią, czwartą, piątą i szóstą odsłoną franczyzy. Powraca trzon obsady, czyli Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster i Nathalie Emmanuel. Na drugim planie pojawią się znowu Charlize Theron i Helen Mirren, zaś nowymi nabytkami będą John Cena oraz Michael Rooker.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?