Taika Waititi nakręci Gwiezdne Wojny!

W ostatnim czasie reżyser z Nowej Zelandii ma w wysokobudżetowym kinie niesamowitą passę, która zdaje się nie mieć końca. Po Thor: Ragnarok, udziale w tworzeniu The Mandalorian czy świetnie ocenionym Jojo Rabbit Taika Waititi ponownie wchodzi do gwiezdnej sagi.

Waititi będzie reżyserem nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, zajmie się także jego scenariuszem wespół z Krysty Wilson-Cairns, znanej głównie z Last Night in Soho. Nie wiadomo jeszcze , czego ma dotyczyć fabuła.

Taika Waititi

Fot. Matt Baron/REX/Shutterstock

Zobacz również: Fury Files – Disney+ zapowiedział nowy animowany serial Marvela!

Taika Waititi już pokazał, że potrafi podejść w sposób pomysłowy do tego świata, gdy wyreżyserował ostatni epizod The Mandalorian. Jego renoma powinna dać mu całkiem spore pole do popisu, więc być może faktycznie za jakiś czas obejrzymy udaną produkcję filmową Gwiezdnych Wojen.

Źródło: starwars.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?