Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Tak prezentuje się Rita Ora jako Królowa Kier w Descendants: The Rise of Red

Autor: Kacper Domański
4 kwietnia 2024
Tak prezentuje się Rita Ora jako Królowa Kier w Descendants: The Rise of Red

Seria Descendants powraca! Ostatnio otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na główne bohaterki filmu oraz jego pierwszą zapowiedź. Teraz swoją kreacją postanowiła pochwalić się słynna piosenkarka Rita Ora.

W filmie Descendants: The Rise of Red Rita Ora wcieli się w Królową Kier. Autorka takich hitów, jak Anywhere czy Hot Right Now postanowiła podzielić się w mediach w mediach społecznościowych wyglądem swojej postaci. Jednego nie można zaprzeczyć, czerwieni tu nie brakuje.

Rita Ora jako Królowa Kier

Więcej o nowościach Disneya przeczytasz w Movies Room:

Co wiemy o nowych Następcach?

Głównymi bohaterkami będą Red (Kylie Cantrall), córka Czerwonej Królowej (Rita Ora), oraz Chloe (Malia Baker), której matką jest Kopciuszek (Brandy Norwood). Ten nietypowy duet będzie musiał znaleźć nić porozumienia, jeśli chce ocalić krainę. Obie przeniosą się w czasie, by zapobiec zbliżającej się rebelii sił Krainy Czarów i atakowi na Auradon. W obsadzie pojawią się także m.in. China Anne McClain, Melanie Paxson, Dara Reneé, Jeremy Swift, Leonardo Nam, Ruby Rose Turner, Morgan Dudley, and Joshua Colley. W ramach materiałów promujących produkcję znajdziemy plakaty od Entertainment Weekly oraz pierwszą zapowiedź.

Premiera filmu 12 czerwca na Disney+.

Źródło: Instagram (@ritaora) / Ilustracja wprowadzenia: @ritaora

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.