The Batman – Vanessa Kirby kolejnym członkiem obsady?

Pojawiły się kolejne pogłoski odnośnie filmu Matta Reevesa.

Tym razem chodzi o jedną z ważniejszych postaci w produkcji, czyli Catwoman. Portal Geeks Worldwide donosi, że jedną z kandydatek do roli jednej z najbardziej niejednoznacznych bohaterek komiksowych miałaby być Vanessa Kirby. Oczywiście, stąd jeszcze daleko do jakiegokolwiek oficjalnego potwierdzenia, ale jako że wspomniane źródło w przeszłości nierzadko trafnie informowało o kolejnych ruchach castingowych, być może Selina Kyle ma szansę pojawić się w takim wcieleniu w The Batman.

Kirby w The Batman

kadr z filmu Mission: Impossible – Fallout

Zobacz również: The Batman – Andy Serkis wystąpi w filmie?

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera w 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?