Advertisement
Advertisement

The Batman – zdjęcia zostaną zakończone na czas?

Jak każda inna produkcja, The Batman musiał się zmierzyć z problemami z kręceniem w trakcie obowiązującego lockdownu.

Wygląda jednak na to, że produkcja Matta Reevesa ostatecznie wygrywa to starcie – a tak przynajmniej wynika z informacji podanych przez Screen Daily. Pomimo problemów związanych z pandemią w Wielkiej Brytanii zdjęcia do filmu mają zostać zakończone już w przyszłym miesiącu. Jeśli to prawda, oznaczałoby to, że planowana przyszłoroczna marcowa premiera rzeczywiście by się ziściła.

Kevin

kadr ze zwiastuna The Batman, WB.

Historia w The Batman ma być przedstawiona w okolicach drugiego roku panowania Mrocznego Rycerza w Gotham – a więc to nie żadnej origin story. Większość postaci jeszcze nie określiła się w pełni, co oznacza, że nie mamy jeszcze ukształtowanej Catwoman, a Riddler stawia pierwsze kroki. Mamy także do czynienia z innym uniwersum od tego, w którym dzieje się choćby Snyder Cut. Sam obrońca skorumpowanego miasta jeszcze uczy się nowej roli i nie zawsze wszystko mu się udaje. Nawet nie wszyscy mieszkańcy miasta wierzą w samo jego istnienie. Wygląda na to, że Matt Reeves faktycznie znalazł złoty środek, jeżeli chodzi o nową opowieść o Batmanie.

Premiera filmu ma odbyć się w 4 marca 2022 roku.

Źródło: Screen Daily / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?