Advertisement
Advertisement

The Eternals – znamy obsadę i datę premiery nowego filmu Marvela! | SDCC 2019

W trakcie najnowszego Comic Conu doczekaliśmy się również świeżych informacji odnośnie kolejnego hitu Marvela, który podłoży podwaliny pod nowy rozdział w uniwersum.

Przede wszystkim The Eternals będzie miało swoją premierę 20 listopada 2020 roku. Co do obsady, mamy wreszcie całą rozpiskę. Angelina Jolie wystąpi w roli Theny, Salma Hayek – Ajak, Richard Madden Icarusa, Kumail Nanjiani – Kingo, Lauren Ridloff – Macary, Brian Tyree Henry – Phastosa, Lia McHugh – Sprite i wreszcie Don Lee Gilgamesha. Ekipa prezentuje się nad wyraz imponująco.

Eternals

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – zdjęcie Rycerza Ren, w drodze nowy komiks | SDCC 2019

Komiks The Eternals został stworzony w 1976 roku przez Jacka Kirby’ego. Tytułowe istoty miały bronić Ziemię przd swoimi złymi odpowiednimi. Wynikało to z toczonej między nimi wojny domowej dotyczącej tego, czy powinni opanować inne rasy, bądź też nie. Jedną z frakcji dowodził Kronos, a inną Uranos.

Za reżyserię The Eternals ma odpowiadać Chloé Zhao pracująca na scenariuszu Matthew i Ryana Firpo.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?