The Flash – ruszyły zdjęcia do filmu! Ujawniono oficjalne logo

Zdjęcia do nadchodzącego filmu DC, The Flash dzisiaj się rozpoczęły. Na początek otrzymaliśmy krótki teaser, ujawniający oficjalne logo filmu!

Trzeba przyznać, że droga filmu The Flash była pełna wybojów. Aktorzy oraz reżyserzy odchodzili od filmu, a sama produkcja była wiele razy przekładana. Film trafił jednak na właściwe tory, gdyż dzisiaj jest pierwszy dzień kręcenia The Flash. Jeśli ta dobra wiadomość wam nie wystarcza, to otrzymaliśmy także krótki teaser przestawiający nowe logo filmu i prawdopodobnie fragment nowego kostiumu Barry’ego Allena!

Zobacz również: The Suicide Squad – Zobaczymy więcej śmierci niż się spodziewamy?

Film opierać się będzie na komiksie Flashpoint. Jest to jeden z większych crossoverów DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.

Premiera filmu The Flash przewidziana jest na 4 listopada 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Zaskoczyli mnie tym. Myślałem, że projekt zarzucono. Czy to w tym filmie zrobią reset uniwersum? To zdaje się dobra okazja na Flashpoint

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?