Advertisement
Advertisement

The Many Saints of Newark – premiera prequela Rodziny Soprano przesunięta

The Many Saints of Newark to film, który będzie prequelem kultowego serialu Rodzina Soprano. Produkcja początkowo miała zadebiutować we wrześniu 2020 roku, ale data uległa zmianie.

The Many Saints of Newark od Warner Bros. miał zadebiutować we wrześniu ubiegłego roku. Później z powodu pandemii datę przesunięto na nadchodzący marzec. Aktualna data debiutu zaplanowana jest na 24 września 2021 roku. Produkcja pojawi się równocześnie w kinach i na HBO Max.

Zdjęcia do The Many Saints of Newark rozpoczęły się na początku kwietnia 2019 roku, a zakończono je na długo przed rozpoczęciem pandemii i zamknięciem planów filmowych. Przesunięcie premiery nie jest zatem związane z zatrzymaniem prac nad projektem. Podobno twórcy chcą, by jesienna premiera pomogła filmowi zadebiutować na festiwalach. To sprawi, że prequel Rodziny Soprano będzie miał większe szanse na zdobycie nagród.

Zobacz również: Miłość do kwadratu – zwiastun polskiej komedii romantycznej Netflixa!

Za scenariusz produkcji odpowiadają David Chase i Lawrence Konner. Reżyserem jest Alan Taylor. W młodszą wersję Tony’ego Soprano wcieli się Michael Gandolfini. W obsadzie znaleźli się również Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Jon Bernthal, Billy Magnussen i Ray Liotta.


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?