Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth przygotowuje się do roli Thora

Chris Hemsworth znów w swoim żywiole! Na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie można dokładnie przyjrzeć się niesamowitej muskulaturze aktora podczas jego treningu. Widać, że przygotowania do produkcji Thor: Love and Thunder idą pełną parą!

Chris Hemsworth ostatnio pobłogosławił oczy swoich widzów nowym niesamowitym zdjęciem, dając tym samym spojrzenie na to, jak jego bohater będzie wyglądać w filmie Thor: Love and Thunder. Mimo iż ostatni Thor: Ragnarok miał premierę w 2017r., Hemsworth pojawił się jeszcze w dwóch ostatnich częściach przygód Avengersów. Reżyserowany przez Taika Waititi Thor: Love and Thunder ma podobno sugerować powrót pozostałych postaci z grupy Avengers i trafić do kin w 2022 r. W międzyczasie Hemsworth był zajęty swoimi rolami dla oryginalnej produkcji Netflixa Tyler Rake: Ocalenie i Men In Black: International.

Jak w większości pozostałych filmów Marvela szczegóły Thor: Love and Thunder są trzymane w ścisłej tajemnicy, ale Hemsworth i pozostali członkowie obsady puścili parę wskazówek odnośnie tego, czego można się spodziewać po nowym filmie. Kiedy fani ostatnim razem widzieli Hemswortha w Avengers: Koniec Gry, przyjął on wygląd „Grubego Thora”. Potężny Bóg Piorunów zmienił się w alkoholika, po tym jak nie zdołał ocalić wszechświata, tracąc rodzinę, Asgard i wszystkich, których kochał. Na całe szczęście pod koniec filmu Thor znajduje się w o wiele lepszym stanie psychicznym. Fani jednakże zadają sobie pytanie, czy ich ukochany „Gruby Thor” pozostanie na dłużej w MCU.

Ostatnio Hemsworth opublikował nowe zdjęcie treningu na swoim Instagramie, sugerujące że Grubego Thora już nie ma. Na obrazie zobaczyć można, jak aktor przerzuca ciężkiego pączka, ukazując tym samym jego niesamowicie wielkie, nienaturalne bicepsy. Chociaż Hemsworth jeszcze nie potwierdził, że zdjęcie zostało zrobione podczas treningu przygotowawczego do filmu Thor: Love and Thunder, na podstawie potencjalnego terminarzu kręcenia zdjęć i słów członków obsady jest wielce prawdopodobne, że aktor szykuje się do nowego wizerunku.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – film będzie kolejnym w stylu Avengersów?

Pomijając charyzmę i umiejętności jako aktora, Hemsworth zawsze był znany ze swoich umiejętności siłowych oraz morderczych treningów. Jest to nadal lekko szokujące móc ujrzeć, jak prezentuje się rutynowy trening boga piorunów.

Gruby Thor był jednym z nieoczekiwanych momentów w Avengers: Koniec Gry. Przedstawienie zupełnie innej strony postaci w momencie, gdy porażka i depresja potrafią wpłynąć nawet na najsilniejszego z bogów, była idealnym zabiegiem. Jeśli zdjęcie Hemswortha zostało rzeczywiście wykonane podczas jego treningu do Thor: Love and Thunder, to część fanów może być zawiedziona, że ich Gruby Thor niebawem zniknie. Niemniej jednak nieważne jak muskularnie Hemsworth się prezentuje, widzowie mogą optymistycznie patrzeć na więcej dramatycznych zmian w charakterze Thora i wejść w głębsze odkrywanie jego psychiki w Thor: Love and Thunder.

Premiera filmu jest planowana na 11 lutego 2022 r.


Źródło: Instagram, Screenrant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?