Thor: Love and Thunder – Postać Heimdalla powróci?

Pomimo faktu, iż los strażnika Bifröstu jest wszystkim oglądającym produkcje Marvela dobrze znany. Istnieje jednak szansa, że aktor grający Heimdalla powróci wraz ze swoją postacią w najnowszej części Thora. Oficjalny instagram reżysera Taika Waititi zawiera zdjęcia z odwiedzin u drużyny rugby All Blacks.

Aktor Idris Elba, który wciela się w Heimdalla, pojawił się wraz z reżyserem najnowszej odsłony przygód boga piorunów pośród zawodników nowozelandzkiej drużyny rugby. Niebawem mogą zacząć się zdjęcia do czwartej części Thora. Niektórzy fani odebrali to jako znak, że boski strażnik powróci w Love and Thunder.

Thor: Love and Thunder - Postać Heimdalla powróci?

Fot. Oficjalny Instagram Taika Waititi

Panowie współpracowali już na łamach Thor: Ragnarok. W związku z tym spore grono wielbicieli boga pierunów uważa, że potencjał Heimdalla nie został dobrze wykorzystany. Pojawiały się nawet opinie o tym, że jedynie „właściwy” reżyser mógł podjąć się tego wyzwania. Niestety ten został włączony w Marvel Cinematic Universum dopiero przy trzeciej odsłonie, gdy świat czekała zagłada.

Heimdall w mitologii nordyckiej, z której czerpali twórcy Marvela, jest również strażnikiem tęczowego mostu. Pełni funkcje swego rodzaju bramy do Agardu, czyli jednego z dziewięciu królestw zamieszkiwanych przez bogów. Można więc stwierdzić, że rysownicy włączyli nordyckie wierzenia do uniwersum Marvela. Postać pierwszy raz pojawił się w komiksie Journey into Mystery #85 z 1952 roku.

Zobacz również: Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth przygotowuje się do roli Thora

Przygotowania do produkcji Thor: Love and Thunder idą pełną parą. Bardzo często pojawiają się pojedyncze smaczki i ciekawostki o czwartej fazie MCU. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że film ma przypominać rozmachem Avengers. Spora liczba bohaterów i jeden aspekt niewymagający żadnego potwierdzenia. Będziemy świadkami niezłego widowiska.


Źródło: instagram.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Thor

Dziennikarz

Wielbiciel kina o wszystkim innym niż szarej codzienności, gier oraz szeroko pojętej muzyki. Nie wzgardza nowinkami technologicznymi oraz wyprzedażami w Play Station Store. Gdyby Batman istniał naprawdę, wolałby chodzenie po ścianach i wielką moc, bo z nią przychodzi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?