Thor: Love and Thunder – Zestaw zdjęć wyjaśnia występ Matta Damona i Sama Neilla?

Nowe zdjęcia z planu Thor: Love and Thunder przedstawiają imponujący plan filmowy w Australii. Mogą one w pewnym stopniu wyjaśnić role Matta Damona i Sama Neilla.

Jak wiemy, w Internecie pojawiła się informacja, że w najnowszej części Thora, może pojawić się Matt Damon a także Sam Neill. Najnowsze zdjęcie na Twitterze przedstawia nam budowle, która może zasugerować role tych dwóch aktorów.

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home – czego nie zauważyliście w zapowiedzi tytułu?

Plan filmowy przedstawia ogromny teatr, a jak wiemy – Matt Damon, a także Sam Neill wystąpili już w Thor: Ragnarok jako aktorzy grający Lokiego i Odyna. Czyżby znów wystąpili w takowych rolach? Wspomniany tweet możecie zobaczyć poniżej:

Premiera filmu Thor: Love and Thunder zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku. Na pewno wystąpią w nim Chris Hemsworth (Thor), Natalie Portman (Jane Foster) i Christian Bale (Gorr Bogobójca). Fabuła koncentrować będzie się na postaci Jane Foster, która ma uzyskać moce Thora i przejąć młot Mjolnir. Zdjęcia do produkcji w reżyserii Taiki Waititiego mają ruszyć w styczniu przyszłego roku.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?