Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

grafted

Tinsel Town. Kiefer Sutherland u boku Rebel Wilson w świątecznej komedii

Autor: Marek Wasiński
9 lutego 2025
Tinsel Town. Kiefer Sutherland u boku Rebel Wilson w świątecznej komedii

Jak poinformował serwis Variety, Kiefer Sutherland dołączy do Rebel Wilson i wystąpi w świątecznej komedii, zatytułowanej Tinsel Town, nad którą prace niedawno się rozpoczęły.

Produkcja realizowana przez Sky i Future Artists Entertainment jest już w trakcie zdjęć na północy Anglii oraz w Versa Studios w Leeds. W Tinsel Town Sutherland wciela się w rolę Bradleya Macka, hollywoodzkiego gwiazdora kina akcji o przerośniętym ego, który zostaje zaskoczony, gdy jego kultowa seria filmów akcji zostaje nagle anulowana.

O czym opowie Tinsel Town?

Z karierą w rozsypce i obawami, że jego dni w Hollywood są policzone, Bradley udaje się do Anglii z nadzieją na odbudowanie swojego wizerunku jako poważnego aktora na deskach West Endu. Jednak jego cierpliwy agent ma inne plany – wysyła Bradleya do małej, zaśnieżonej wioski, aby zagrał w ekscentrycznej lokalnej inscenizacji Kopciuszka. Podczas niezdarnych prób z barwną grupą nietuzinkowych mieszkańców, Bradley zaczyna odkrywać nowy początek, a wszystko to za sprawą stanowczej choreografki Jill (Wilson).

Scenariusz komedii napisali Frazer Flintham, Adam Brown i Piers Ashworth, z dodatkowymi materiałami autorstwa Jake’a Brungera. Film wyreżyseruje Chris Foggin (Bank of Dave). Producentami filmu są Matt Williams i Pascal Degove z FAE, a producentami wykonawczymi Julia Stuart, Laura Grange, Piers Tempest i Martin Owen.

">February 8, 2025

Co jeszcze wiemy o filmie?

Tinsel Town zostało zamówione i opracowane przez Sky we współpracy z Future Artists Entertainment. Mister Smith Entertainment zajmie się sprzedażą praw na całym świecie podczas zbliżającego się Europejskiego Rynku Filmowego. O pracy nad projektem i obsadzie filmu wypowiedział się Kiefer Sutherland:

Jestem zachwycony, że mogę pracować ponownie w Wielkiej Brytanii i z reżyserem Chrisem Fogginem. Obsada jest fantastyczna, nie mogę się doczekać, aby opowiedzieć tę historię.

Z kolei Rebel Wilson opowiedziała co przyciągnęło ją do tego projektu:

Uwielbiam brytyjskie świąteczne filmy – bo w Australii spędzamy święta na plaży przy grillu – więc teraz czuję, że mogę przeżyć klasyczne brytyjskie święta: marznąć na kość, ale za to śmiać się i zjeżdżać na sankach!

O filmie opowiedziała także Julia Stuart, dyrektor ds. oryginalnych filmów w Sky:

Jesteśmy niezwykle dumni z tej podnoszącej na duchu i uroczej komedii, i nie możemy się doczekać, aż pojawi się w Sky Cinema w te święta. To film pełen ciepła, humoru i świątecznej magii, który, mamy nadzieję, spodoba się każdemu.

Więcej o filmach na Movies Room:

Źródło: Variety / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.