Tom Cruise krzyczy na swoich kolegów z pracy, ponieważ nie przestrzegają obostrzeń

Zdjęcia do Mission: Impossible 7 trwają w najlepsze, ale czy Tom Cruise jest z tego zadowolony? Na pewno nie z ekipy filmowej. Do sieci trafiło nagranie na, którym aktor krzyczy na załogę.

Londyn cały czas jest oblegany przez ekipę filmową Mission: Impossible 7,  dzięki specjalnym protokołom, które pozwoliły ekipie filmowej na kręcenie. Niestety pod koniec października dowiedzieliśmy się, że 12 członków załogi, zostało zarażonych Koronawirusem.

Zobacz także: Park Jurajski: Obóz Kredowy – Wydano zwiastun i datę premiery drugiego sezonu

Mimo tak dużej liczby zakażeń, która była na planie, członkowie ekipy filmowej nie przestrzegali obostrzeń, co strasznie poirytowała Toma Cruise’a.

Jeśli jeszcze raz zobaczę, że to robicie, jesteście k…a skończeni. To samo tyczy się innych osób. Wy też stąd wylecicie. Nigdy więcej tego k…a nie róbcie.

Jak widać, gwiazda nie przebiera w słowach. Całe nagranie z furii aktora możecie zobaczyć poniżej:

Mission: Impossible – Fallout, ostatniej jak dotąd części serii, główni bohaterowie stają na starcie wyścigu z nieubłaganie płynącym czasem, kiedy jedno z ich zadań kończy się kompletną porażką. Czy i tym razem Hunt wraz ze swoją ekipą uratuje świat przed kolejnym zagrożeniem?

Premiera siódmej odsłony Mission: Impossible będzie mieć miejsce 19 listopada 2021 roku.


Źródło: hollywoodreporter, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mission Impossible – Fallout

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Deannie pisze:

I bardzo dobrze zareagował. Jak się człowiek skupi na tym, co mówi (szkoda, że nikt tu nie pokusił się o wytłumaczenie całego nagrania, gdzie potem padają bardziej istotne kwestie) to zrozumie, że tu chodzi o dobro całego filmu i ludzi, którzy dla niego pracują. Jeśli zarażeń będzie więcej to zagrożona jest produkcja całego filmu i wszyscy zostaną bez pracy. Zachowanie (cokolwiek ta ekipa robiła) tych osób musiało być na tyle głupie i nieodpowiedzialne, że gość po prostu pękł. Nie dziwmy się aktorom, że żyją obecnie w stresie, patrząc na zamykające się kina i na to jak ograniczona jest obecnie produkcja filmów.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?