Advertisement
Advertisement

Tom & Jerry – walentynkowa zapowiedź filmu!

Tom & Jerry The Movie zadebiutuje na ekranach kin jeszcze w tym roku. Warner Bros. opublikował krótką walentynkową zapowiedź produkcji.

Jedna z najpopularniejszych rywalizacji w historii kina zostaje wznowiona, gdy Jerry przenosi się do luksusowego hotelu w Nowym Jorku w przededniu „ślubu stulecia”. Zmusza zdesperowaną organizatorkę imprezy do zatrudnienia Toma po to, by się go pozbyć. Bitwa kota i myszy grozi zniszczeniem jej kariery, ślubu i prawdopodobnie samego hotelu. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: diabelnie ambitny pracownik spiskujący przeciwko wszystkim trzem.

Przykuwająca wzrok produkcja live action i szalona przygoda Toma i Jerry’ego na dużym ekranie wyznacza nowy grunt dla kultowych postaci i zmusza ich do zrobienia czegoś nie do pomyślenia… współpracy, aby ocalić sytuację.

Zobacz również: TOP 30 – Najlepsze polskie komedie romantyczne w historii!

Reżyserem filmu jest Tim Story, a za scenariusz odpowiada Kevin Costello. Głównym producentem został Chris DeFaria. Producentami wykonawczymi są Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman i Allison Abbate. W produkcji wystąpią m.in.: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost czy Ken Jeong.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Tom & Jerry The Movie

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?