Advertisement
Advertisement

Top Gun: Maverick – Powstał zwiastun w wersji Lego!

Top Gun: Maverick to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w tym roku. Długo oczekiwany sequel wreszcie ujrzy światło dzienne 2 lipca, po opóźnieniu premiery z powodu pandemii koronawirusa. Zwiastun właśnie doczekał się nowej wersji!

Onbeatman aka Augustus Danko, pieczołowicie odtworzył trailer Top Gun: Maverick w Lego. Pełnometrażowy zwiastun, którego stworzenie zajęło podobno miesiące zastępuję rzeczywisty materiał filmowy, akcjami wykonanymi przez Lego. Od mimiki twarzy postaci Lego po niesamowite sceny akcji całość stała się jeszcze bardziej niesamowita. Filmik został wyświetlony już ponad 200 000 razy co świadczy o jakoś trailera.

Bez wątpienia animacja dorównuje profesjonalnym produkcją takich jak Lego: Przygoda. Trzeba przyznać, że trailer ma poziom jakości rzadko widziany w fanowskich wersjach remaków, tworząc go wyjątkowym.

Zobacz również: Dungeons & Dragons – Rege-Jean Page dołącza do obsady!

Lego wersja trailera Top Gun: Maverick to tylko przypomnienie, że film jest kilka miesięcy od premiery. Jako jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2021 roku, wielu jest ciekawych czy sprosta on oczekiwaniom. Popularność trailera świadczy o tym jak fani czekają na film. O tym czy warto było czekać 35 lat, widzowie przekonają się już na początku lipca.


Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzająca: Paramount Pictures

 

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?