Advertisement
Advertisement

Uncharted – filmowa adaptacja przesunięta

Cóż, zasadniczo w tym przypadku zaskoczeniem będzie, jeżeli faktycznie dostaniemy termin ostateczny premiery tego filmu.

Uncharted nie ma łatwego życia. Liczne kłopoty z produkcją – na czele z reżyserem – ciągle stają na przeszkodzie. Tym razem dowiedzieliśmy się, że adaptacja ma pojawić się nie 18 grudnia tego roku, lecz dopiero  5 marca 2021. Czy to ostatnie przełożenie? Na pewno pomogłoby zatrudnienie Rubena Fleischera, który jest najnowszym kandydatem do poprowadzenia projektu.

Uncharted

Zobacz również: TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale Netflixa!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbów. Poprzednim reżyserem przypisanym do projektu był Travis Knight. Jest on autorem dobrze przyjętego Bumblebee oraz animacji Kubo i dwie struny.

Nie wiadomo na razie nic więcej o filmie. Projekt przeszedł już wiele problemów, a jego produkcja – jak widać na załączonym obrazku – stale się opóźnia. Pozostaje liczyć na to, że nowy twórca rzeczywiście doprowadzi Uncharted do premiery w kinach.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?