Venom 2 – Andy Serkis wyjaśnia, dlaczego zwiastun wciąż się nie pojawił

Do premiery Venom 2: Carnage zostało niewiele ponad trzy miesiące, a wciąż nie opublikowano zwiastuna superprodukcji. Reżyser Andy Serkis wypowiedział się właśnie na temat strategii marketingowej.

Venom 2: Carnage to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów przez miłośników komiksów Marvela. Fani pierwszej części zastanawiają się, dlaczego wytwórnia Sony nie promuje filmu i wciąż nie przedstawiła zapowiedzi sequela. Z wyjaśnieniem pospieszył reżyser Andy Serkis, który wskazuje, że to trwająca pandemia COVID-19 wstrzymuje kampanię marketingową kontynuacji historii Eddiego Brocka i kosmicznego symbionta. Między wierszami możemy również wyczytać, że czerwcowa premiera może zostać w najbliższym czasie przełożona, jeśli sytuacja na świecie się nie poprawi, a kina będą zamknięte lub ich działalność będzie ograniczona.

Zobacz również: Morbius: The Living Vampire – jest pierwszy zwiastun! Vulture z MCU w jednej ze scen!

Jestem niezwykle podekscytowany filmem. Nie mogę specjalnie o nim teraz mówić, bo oszczędzamy to na czas, gdy wszyscy będą mogli iść i cieszyć się filmem w kinach. Nie chcę o nim za dużo mówić zanim to się stanie, ale świetnie mi się nad nim pracowało. Było wspaniale. Jest tu grupa genialnych aktorów, na której czele jest Tom Hardy. Mam nadzieję, że nikt nie będzie rozczarowany. Praca nad tym była przyjemnością.

(…) Myślę, że najczęściej zadawane mi pytanie to: Kiedy w końcu pojawi się zwiastun Venoma?

Sony

Fot. Sony

Venom 2: Carnage to kolejny film należący do Sony’s Universe of Marvel Characters oraz kontynuacja filmu z 2018 roku, który zarobił 856 milionów dolarów w światowym box-office. Opisy fabuły drugiej części nie zostały jeszcze przedstawione, lecz wiadomo, że tym razem Venom zmierzy się z Carnagem, a według niepotwierdzonych doniesień pojawi się równieć postać Shriek. Za reżyserię sequela odpowiada Andy Serkis, a scenariusz przygotowała Kelly Marcel. W obsadzie produkcji znajdują się: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott i Stephen Graham. Nie ogłoszono jeszcze kategorii wiekowej z jaką produkcja wejdzie do kin.

Zobacz również: Jakie premiery Marvela czekają nas w 2021 roku?

Początkowo sequel miał zadebiutować w kinach na początku października 2020 roku, lecz ze względu na pandemię koronawirusa premierę przełożono na 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: movieweb.com / ilustracja wprowadzenia:  materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kadaf pisze:

Mam nadzieję, że bardziej przyłożą się do drugiego filmu. Do poprzedniego miałem sporo do zarzucenia.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?