Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Wielka technologiczna przygoda, czyli Podróże z Albertem w Multikinie!

Autor: Szymon Góraj
26 marca 2024
Wielka technologiczna przygoda, czyli Podróże z Albertem w Multikinie!

Takiego filmu jeszcze na dużych ekranach Multikina nie było! Od 29 marca do 1 kwietnia na najmłodszych kinomanów czeka wspaniała przygoda – „Podróże z Albertem”. Seanse odbędą się w wybranych kinach, a bilety już są dostępne w kasach, na stronie www.multikino.pl i w aplikacji mobilnej.

Którą ścieżkę w dżungli wybierze Twoje dziecko? Który worek wytypuje, żeby przetrwać na pustyni? Czy są motyle, które żyją na Saharze i jednocześnie latają po kinie? Jak to jest poczuć na sobie wzrok tygrysa mieszkającego w Amazonii? Po raz pierwszy widzowie mają wpływ na fabułę i mogą podziwiać wychodzące z ekranu zwierzęta.

To pierwszy film dla dzieci z zastosowaniem treści interaktywnych i technologii AR – już od 29 marca Multikinie! W rolę podróżnika Alberta wciela się aktor Mikołaj Roznerski. Nie zabraknie tutaj również młodych aktorów, którzy wraz z widzami będą doświadczać tej niezwykłej przygody. Oraz jedynego w swoim rodzaju Andrzeja.. czyli zwierza z amazońskiej dżungli.

Co trzeba zrobić, żeby stać się częścią tego wydarzenia? Kupić bilet do kina i zabrać telefon z funkcją rozpoznawania kodów QR, dzięki któremu młody widz w pełni będzie mógł korzystać z seansu.
Ten film bawi, edukuje i oswaja nowe technologie pokazując, jak mogą być przydatne w życiu młodego człowieka. Innowacyjne podejście twórców filmu ułatwia dzieciom przyswojenie nowo poznanej wiedzy i inspiruje do poszukiwań odpowiedzi na nurtujące ich pytania. To tylko przedsmak tego, co niesie nam przyszłość i rozwijające się nauka oraz technologie.

Film „Podróże z Albertem” można zobaczyć w Multikinie: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Głogów, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Łódź, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tarnów, Włocławek, Wrocław, Zabrze.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.