Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Wszystkie trzy części Władcy Pierścieni podczas maratonu w Multikinie!

Autor: Mikołaj Lipkowski
14 sierpnia 2023

Najbardziej epicki i legendarny maraton. NMF: Maraton Władcy Pierścieni odbędzie się już 25 sierpnia. W repertuarze kinowe wersje: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, Władca Pierścieni: Dwie Wieże oraz Władca Pierścieni: Powrót Króla.

Koniec wakacji to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej trylogii J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy części ekranizacji Władcy Pierścieni zaliczane są do przełomowych i najważniejszych filmów w historii kina. W repertuarze: - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - wersja rozszerzona - Władca Pierścieni: Dwie Wieże - wersja rozszerzona - Władca Pierścieni: Powrót Króla - wersja rozszerzona władcy pierścieni Więcej informacji na stronie www.multikino.pl Godzina rozpoczęcia: Rozpoczęcie o 22:00 Rezerwacja i przedsprzedaż biletów: - brak możliwości rezerwacji biletów, - bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami, - w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie ma „wielkiej dolewki”. - W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

a) osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, b) osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, c) osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, d) osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.