Zakochany kundel – Tessa Thompson jako Lady?

Portal Collider właśnie poinformował, że Tessa Thompson prowadzi aktualnie negocjacje związane z jej angażem do kolejnej adaptacji klasycznej baśni Disneya, a mowa tutaj o Zakochanym kundlu! Aktorka miałaby wcielić się w ukochaną tytułowego bohatera. Jeśli Thompson domknie kontrakt, to wystąpi u boku następujących gwiazd: Justina Therouxa – Tramp, Kiersey Clemons – Darling i Ashley Jensen – Jackie. Ponadto w sieci krążą informacje, iż Benedict Wong podłoży głos za Bulla, czyli angielskiego buldoga.

Kadr z filmu Zakochany kundel

Fot.: Walt Disney Studios

Zobacz również: Zobacz pierwszy zwiastun remake’u filmu Czego pragną kobiety!

Reżyserem projektu został Charlie Bean. Mimo iż ciągle trwa kompletowanie obsady, to jeszcze w tym lub na początku przyszłego roku ruszy pełną parą realizacja obrazu. Warto tutaj dodać, że omawiany projekt jest częścią zawartości dekowanej pod nową platformę streamingową wytwórni Disney, na której znajdą się remaki różnych klasyków wspomnianego giganta.

Zakochany kundel wszedł na ekrany kin w 1955 roku i przedstawił widzom na całym świecie urzekającą historię miłosną pomiędzy dwoma psami z różnych klas społecznych. Współcześnie może morał opowieści nieco wyblakł, jednakże wówczas niesłychanie poruszał i zmuszał do refleksji.

Produkcją projektu zajmuje się Brigham Taylor. Andrew Bujalksi z kolei napisał scenariusz. Poza tym nad projektem dla wytwórni Disney sprawują pieczę Jessica Virtue oraz Chaz Salembier.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Annapurna Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?