Zenek Martyniuk z własnym filmem! Oto zwiastun!

Od pewnego czasu wiadomo, że powstanie produkcja o tym popularnym wykonawcy Disco Polo. Teraz wreszcie możemy zobaczyć, jak to wstępnie wygląda.

Zenek Martyniuk pojawi się więc, żeby podbić polskie kina. TVP pochwaliło się pierwszym trailerem, w którym widzimy kilka fragmentów scen filmu.

Jak Wam się podoba ten zwiastun. Uważacie, że zbliży się chociaż do poziomu Disco Polo Macieja Bochniaka z 2015 roku.

Zobacz również: Zenek Martyniuk: Chciałbym, żeby zagrał mnie Dawid Ogrodnik

Inspiracją do filmu stała się biografia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, zyskując miano króla muzyki disco polo.
Film pokazuje postać Zenona Martyniuka, który już jako nastolatek zakochany był w muzyce disco lat osiemdziesiątych. W karierze muzycznej wspiera go wujek – zawodowy muzyk. To dzięki jego zaangażowaniu Zenon Martyniuk po raz pierwszy staje przed publicznością, to on jest jego nauczycielem, który udziela mu pierwszych, cennych wskazówek oraz rozwija jego wrażliwość i miłość do muzyki. Kazik, jego najbliższy przyjaciel i romskie środowisko, w którym wzrastał Martyniuk kształtują jego muzyczny styl.

Zenek Martyniuk jest wokalistą zespołu Akcent od 1989 roku. Jego największe hity to Gwiazda, ,Królowa nocy, Pragnienie miłościPrzekorny los i oczywiście Przez Twe oczy zielone. Ostatni wymieniony utwór zadebiutował w lipcu 2014 roku i ma ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube. Piosenkarz ma wielu fanów w Polsce, którzy chętnie uczęszczają na jego liczne koncerty. Czy równie chętnie zasiądą przed wielkim ekranem? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Premiera filmu w lutym.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: TVP

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?