Zenek – teaser filmu o Martyniuku

Zenek to film oparty na życiorysie Zenona Martyniuka, jednego z najpopularniejszych wokalistów disco polo. W sieci zadebiutował oficjalny teaser produkcji.

Jak czytamy w opisie, film opowie historię chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Ukazuje drogę Zenka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, przypłaconej często niemałymi wyrzeczeniami, zyskując miano króla polskiego disco polo.

Zobacz również: Psy 3. W imię zasad – oficjalny zwiastun!

W Martyniuka wcieli się dwóch aktorów. W młodszej wersji zobaczymy Jakuba Zająca, a w dorosłej Krzysztofa Czeczota. Ponadto w obsadzie znaleźli się: Klara Bielawka, Jan Frycz, Piotr Cyrwus, Karol Dziuba, Agnieszka Suchora i Roman Gancarczyk. Film na podstawie scenariusza Marty Hryniak (Korona królów, Leśniczówka) wyreżyseruje Jan Hryniak (Trick).

Zenek trafi do polskich kin 14 lutego 2020 r.

Źródło: youutbe.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z teasera filmu Zenek

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aligator pisze:

doskonały dobor aktorów do filmu 🙂 ciekawi mnie, jak podejda do fabuly: czy na przyklad bedzie mocno retrospektywna?

ladyb pisze:

udany teaser, świetna obsada aktorska, zobaczymy, co z tego wyniknie 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?