Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Zobacz anime AKIRA w Multikinie

Autor: Mikołaj Lipkowski
23 października 2023

Już dziś kupisz bilety do Multikina na film anime „Akira”! Na widzów 15, 16 i 19 grudnia czeka remasterowana wersja produkcji z okazji 35. rocznicy filmu. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

15, 16 i 19 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli zobaczyć film anime AKIRA. Na świecie produkcja miała premierę w 1988 roku. Grudniowe pokazy odbędą się z okazji 35. rocznicy wejścia filmu do kin. Akcja filmu AKIRA rozgrywa się w przyszłości w Tokio i opowiada o przygodach Kanedy, dowódcy gangu motocyklowego i jego przyjaciół. Jeden z nich - Tetsuo - zostaje porwany przez wojsko, które pragnie go użyć przy tajnym projekcie o nazwie Akira. Kaneda postanawia ruszyć mu na ratunek, ale Tetsuo nie jest już tym samym człowiekiem. Po doświadczeniach, które na nim przeprowadzono, zyskał on olbrzymią moc, która może zniszczyć całe miasto. Produkcję AKIRA 15, 16 i 19 grudnia będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze. Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy 15, 16 i 19 grudnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację. [caption id="attachment_239023" align="aligncenter" width="563"]akira fot. materiały prasowe[/caption]

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.