Zobacz, jak mógł wyglądać Legion Samobójców! King Shark, nowe oblicze Jokera!

Wszyscy wiemy, jaki był Legion Samobójców… daleki od ideału. Niemniej produkcja przeszła przez liczne cięcia i cenzurę dokonaną przez wytwórnię Warner Bros. Ta po klapie BvS: Świt sprawiedliwości obawiała się kolejnych negatywnych komentarzy i dosłownie w ostatniej chwili postanowiła zupełnie zmienić ton swojego nowego wówczas obrazu. Efekty były koszmarne. A gdyby David Ayer dostał szansę skończenie tego, co sam wymyślił? Spójrzcie na poniższe grafiki, które właśnie wskoczyły do sieci. Ukazują one zupełnie inne widowisko, czyż nie?

Zobacz również: The Mandalorian – pojawiły się potencjalne szczegóły na temat fabuły

Grafiki przedstawiają prawdopodobnie kolejne możliwości, z których planował skorzystać reżyser widowiska DC, lecz niestety nie dostał odpowiedniej szansy. Możemy na szkicach zobaczyć zupełnie nowe oblicze Jokera, a w zasadzie na zdjęciu widać Marca Stronga w roli sławnego Księcia Klaunów. Pojawia się też nowy złoczyńca, King Shark, który przecież był jedną z postaci obecnych w animacji Atak na Arkham. Poza tym są też szokujące kadry ukazujące sukcesywne próby stworzenia przez Jokera Harley Quinn z pani dr. Harleen Quinzel.

Grafiki są dziełem Petera Mitchella Rubina. Chyba sami teraz zadajecie sobie następujące pytanie: Czemu wydarzenia oraz postacie nie znalazły się w finalnej wersji filmu? Cóż… kolejne złe wybory wytwórni Warner Bros.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia – Peter Mitchell Rubin

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?