Cyberpunk 2077 – jeden z graczy przywrócił usunięte wątki romansowe

Wygląda na to, że w ciągu najbliższych miesięcy zawsze znajdzie się jakiś nowy temat związany z grą Cyberpunk 2077 – na szczęście tych krytycznych może być coraz mniej.

Ekipa CD Projekt Red prężnie pracuje bowiem nad kolejnymi patchami, wciąż nadsyłając nowe, a DLC już są w drodze. Tymczasem jeden z graczy znalazł wśród usuniętych uprzednio plików dwa dodatkowe wątki romansowe: z Riverem oraz zaprezentowaną poniżej Judy (w obu przypadkach męska wersja V). Pozostaje liczyć, że nowe rozszerzenia dadzą nam jeszcze więcej frajdy.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – wkrótce pierwsze DLC

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Youtube

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?