Cyberpunk 2077 – nowa modyfikacja pozwala zmienić fryzurę

Cyberpunk 2077 dostał nową modyfikacją, która pozwala graczom zmienić fryzurę. Zmiana zarostu i koloru włosów nadal nie jest możliwa.

Najnowsza modyfikacja do gry Cyberpunk 2077 pozwala graczom zmienić fryzurę głównego bohatera pod pseudonimem V bez konieczności tworzenia nowego zapisu. Bez wątpienia gra jest najbardziej wypromowanym tytułem roku, lecz pomimo tego miała katastrofalny start. Miesiące opóźnień oraz złamane obietnice dewelopera wywołały wśród graczy bardzo dużo wątpliwości, które okazały się prawdą, że gra wyszła w nieskończonym stanie, zwłaszcza na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na chwilę obecną jest możliwość refundowania fizycznych kopii gier. Podczas gdy wielu graczy czerpie radość z rozgrywki, niektóre aspekty oraz dziwne decyzje są krytykowane jak tak wielki tytuł RPG ma problemy z wydaniem.

Jedną z głównych krytyk, z którą spotkała się gra dotyczyła samego motywu przedstawienia świata cyberpunkowego. Cyberpunk 2077 reprezentuje futurystyczną kapitalistyczną dystopię, gdzie ludzkość i technologie połączyły się do tego stopnia, że samo pojęcie seksualności zostało rozdarte. Pomijając fakt problemu przedstawienia transseksualności, gra nie umożliwia zmiany wyglądu postaci po kreacji bohatera. Pozostałe gry z gatunku dają możliwość modyfikacji postaci na wiele różnych sposobów wedle uznania graczy. Natomiast w przypadku gdzie lekarze mogą zmieniać komponenty głównego dosłownie jak w pojeździe nie posiada takowej możliwości. Najnowszy mod pozwala graczom na ową modyfikację.

Użytkownik utf8x udostępnił nową modyfikację pt. „User-Friendly Hairstyle Changer”, który jest dostępny od pobrania na stronie Nexus Mods. Gracze mają możliwość zmiany fryzury bez restartowania postępu gry, jednakże kolor musi pozostać ten sam. Twórca moda tłumaczy, że wynika to z błędu powodującego, że zapis gry może być uszkodzony. Możliwe dodatkowe opcje zmiany koloru oczu, włosów mogą się pojawić w przyszłych aktualizacjach modyfikacji.

Cyberpunk 2077

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – Powstał fanowski filmik w wersji na PlayStation 1

Niesłychane jest to, że tak wielki tytuł AAA wymaga modyfikacji, który pozwalałyby na zmianę wyglądu postaci, a jeszcze bardziej potępiające jest to, że jest brak możliwości zmiany kolorów. To z pewnością wynika z większych problemów w grze. Możliwe, że złamane obietnice wydania gry na konsole starej generacji, podejście do motywów cyberpunkowych czy też obietnice deweloperów.
Na chwilę obecną gracze PC-owi mogą się cieszyć ekscytującymi i futurystycznymi stylami fryzur dzięki najnowszej modyfikacji.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: ScreenRant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?