Dying Light 2 idzie w ślady Cyberpunka i reszty! Techland przekłada premierę

Choć temperatura na dworze jest nienaturalnie wysoka jak na tę porę, niestety nie przekłada się to zbytnio na atmosferę wokół tegorocznych premier. Dopiero co zawrzało od decyzji CD Projekt Red o przerzuceniu premiery ich nowego hitu – w międzyczasie podobny los spotkał m.in. Marvel’s Avengers i Final Fantasy VII Remake –  a już kolejne polskie studio robi to samo.

Dying Light 2 miał wyjściowo zadebiutować tej wiosny. Okazuje się jednak, że Techland potrzebuje czasu na zrealizowanie swojej wizji i jest zmuszony przełożyć premierę. Na kiedy? Niestety, nie podano jej, zastrzegając, że więcej konkretów pojawi się w przeciągu kolejnych miesięcy. Najwidoczniej zatem sytuacja w szeregach twórców może być bardziej skomplikowana od przypadku CDP i nie mamy nawet gwarancji, że gra pojawi się w tym roku.

Zobacz również: Disco Elysium – sequel w drodze?

Dying Light 2 zadebiutuje na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One (w przyszłości tytuł trafi również na Playstation 5 i Project Scarlett).

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?