Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Metal: Hellsinger trafi na VR jeszcze w tym roku!

Autor: Szymon Góraj
28 marca 2024
Metal: Hellsinger trafi na VR jeszcze w tym roku!

Funcom z przyjemnością ogłasza Metal: Hellsinger VR, które pojawi się na Meta Quest 2 i 3, Meta Quest Pro, PS VR 2 i Steam w 2024 roku. Oryginalna, uznana strzelanka rytmiczna, opracowana przez The Outsiders i oceniona na 96% pozytywnych ocen na Steam, została opracowana dla VR od podstaw we współpracy z Lab42 Games, aby w pełni wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości.

Od czasu premiery Metal: Hellsinger ponad 3 miliony graczy sprawiło, że Piekła zaczęły się bać, a w tym roku będą mogli wcielić się w półdemona. Mając dostęp do jej pełnego arsenału mocy i broni, będą mogli swobodnie celować, poruszać się, robić uniki i strzelać w VR.

Gorąco pożądany przez społeczność, Metal: Hellsinger VR zawiera legendarną oryginalną ścieżkę dźwiękową gry, stworzoną przez takich artystów jak Serj Tankian (System of a Down), Matt Heafy (Trivium), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Randy Blythe (Lamb of God) i nie tylko.

Zwiastun

Metal: Hellsinger płonie jasnym blaskiem w VR, ze swoją soczystą pierwszoosobową rozgrywką, wciągającym światem, który pulsuje w rytm muzyki i hipnotyczną, pulsującą dynamiką. Celuj niezależnie z dwóch pistoletów, przeładowuj ręcznie i zabijaj w rytm muzyki. Niezależnie od tego, czy chcesz poruszać się w pełnej VR, używać joysticka, czy nawet grać na siedząco, wszystko to jest możliwe.

Zmierz się z hordami Piekieł twarzą w twarz podczas ekscytującej wyprawy, aby dokonać zemsty na Czerwonym Sędzim, władcy Piekieł, w pełnej oryginalnej kampanii, w której głos podkładają Troy Baker i Jennifer Hale. Po pokonaniu Czerwonego Sędziego na graczy czekają wyzwania Archdevil Difficulty i Torment.

- Metal: Hellsinger w VR to połączenie stworzone w niebie, a może raczej w piekle - powiedział Erling Ellingsen, dyrektor ds. marketingu w Funcom. -  Nawet gdy pracowaliśmy nad oryginałem, fantazjowaliśmy o tym, jak ekscytująca byłaby gra w VR, a wielu fanów mówiło to samo. Teraz ta fantazja się spełnia i nie ma wątpliwości: zabijanie demonów w rytm epickich utworów metalowych, z pełnym odwzorowaniem ruchu w VR, jest tak niesamowite, jak sobie wyobrażaliśmy.

Metal: Hellsinger VR pojawi się na Meta Quest 2 i 3, Meta Quest Pro, PS VR 2 i Steam w 2024 roku, a już teraz można umieścić grę na liście życzeń.

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.