Mortal Kombat 11 – Nightwolf nadchodzi jako kolejna postać w ramach DLC!

Pierwszą ujawnioną postacią w ramach Kombat Packa był Shang Tsung, robiąc wcale niezłą furorę. Ale ten, który nadchodzi, również ma wiele do zaprezentowania.

Postać Nightwolfa zginęła w Mortal Kombat z 2011 roku i w kolejnej części pojawiła się tylko jej nieumarła wersja jako jeden z przeciwników w trakcie kampanii. Wielu fanów czekało zatem, aż szaman z gier NetherRealms pojawi się właśnie w najnowszej odsłonie. Trzeba było nieco cierpliwości, jako że nie dostaliśmy go niestety w pakiecie podstawowym. Ale jak możemy zobaczyć z poniższego gameplay trailera, było na co czekać.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – przed Wami Shang Tsung!

Mortal Kombat 11 dostępne jest na komputerach osobistych, PlayStation 4,Xbox One, a także na Nintendo Switch. Nightwolf będzie dostępny od 13 sierpnia. Posiadacze Kombat Packa dostaną go od razu po specjalnej aktualizacji.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?