Mortal Kombat 11 – Robocop, Sheeva i Fujin na nowym gameplay trailerze!

Po pierwszych cinematicach Aftermath pora na trailer prezentujący co nieco rozgrywkę.

Kombat Pack 2 doda nam trójkę wojowników. Poniżej możecie zobaczyć style walki każdego z nich. Szczególnie ciekawy wydaje się być styl walki Robocopa.

Zobacz również: Mafia Trilogy – zapowiedź powrotu kultowej serii!

Mortal Kombat 11: Aftermath doda nam fabularne wydarzenia po wielkim finale głównego wątku z podstawki. Liu Kang, świeżo upieczony bóg, przy pomocy Raidena chce odtworzyć na nowo wszechświat. Wtem pojawia się… Shang Tsung, ostrzegając o komplikacjach. Otrzymamy także trzy nowe postacie do walki. Dwie z nich to nasi starzy znajomi – Sheeva oraz Fujin, oboje w ostatnich częściach gry pojawiali się jedynie w tle wydarzeń. Trzecim wojownikiem jest nie kto inny, jak Robocop! Co więcej, powrócić mają też m.in. kultowe Friendships.

Mortal Kombat 11 dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch od 23 kwietnia 2019 roku. Aftermath pojawi się już 26 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?