Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

No Rest for the Wicked z pierwszymi poprawkami! Twórcy mają spore ambicje

Autor: Szymon Góraj
22 kwietnia 2024
No Rest for the Wicked z pierwszymi poprawkami! Twórcy mają spore ambicje

No Rest for the Wicked od twórców serii Ori to z pewnością świetnie wyglądająca i mająca interesujące mechaniki gra, jednak pojawiło się dotąd sporo problemów.

Choć Moon Studios ponownie zachwyciło oryginalną oprawą graficzną i świetnym, wymagającym systemem walki w rzucie izometrycznym, opinie o wersji Early Access są dalekie od pożądanych, choć ostatnio pną się w górę.

Plan naprawczy

Poprawki od twórców skupiają się tym razem na największych technicznych bolączkach No Rest for the Wicked. Rozgrywka ma być już płynniejsza i nie powinna aż tak zajeżdżać sprzętu. Ponadto usprawniono sporo mechanik związanych czy to z naprawą sprzętu, czy działaniem narzędzi tudzież częstotliwością dropów Niedopałków. Wprowadzono przy tym lepsze nawigowanie ekwipunkiem - co należy do większych jak dotąd słabości gry. Cóż, wczesny dostęp jest jeszcze na wstępnym etapie, więc czekamy na więcej.

Wieści ze świata gier na Movies Room:

The Wolf Among Us doczeka się kontynuacji! Nowa gra Telltale Games na horyzoncie

O grze

Pamiętajmy, że nie mamy do czynienia jedynie z połączeniem elementów Diablo z gatunkiem souls-like. W No Rest for the Wicked jest także rozbudowany system dialogów i decyzji, które wpływają na dalszy rozwój fabuły i relacje z innymi postaciami. Gracz może wybierać, czy chce być bohaterem, który rozwiązuje konflikty pokojowo, czy też stawia na siłę i walkę. Każda decyzja ma konsekwencje, które mogą zmienić bieg historii i zakończenie gry. Świat gry jest pełen tajemniczych zakamarków, niebezpiecznych przeciwników i interesujących postaci. Gracz będzie musiał podjąć wiele wyzwań, aby odkryć wszystkie sekrety tego niebezpiecznego świata. No Rest for the Wicked to gra, która wciągnie wszystkich miłośników akcji, zręcznościowych potyczek i rozbudowanych systemów rozwoju postaci.

Źródło: Steam

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.