Phantom Abyss od Devolver Digital opanowuje GeForce NOW. Plus 17 kolejnych gier w usłudze

Firma NVIDIA poinformowała, że biblioteka GeForce NOW powiększa się w tym tygodniu o 17 tytułów. Znalazła się wśród nich debiutująca w tym tygodniu na Steam gra akcji Saints Row: The Third Remastered, która powraca także do usługi w wersji z platformy Epic Games Store.

Najważniejszą wiadomością tego tygodnia jest jednak zapowiedź Phantom Abyss, nowej gry od Devolver Digital oraz Team WIBY. Ukaże się ona na PC latem tego roku i będzie od dnia premiery dostępna dla użytkowników GeForce NOW.

Devolver i Team WIBY przygotowują fascynującą wieloosobową rozgrywkę, która umieści graczy w losowo generowanych świątyniach i postawi przed nimi zadanie zdobycia reliktów ukrytych w naszpikowanych niebezpieczeństwami komnatach.

Phantom Abyss i GeForce NOW idealnie do siebie pasują,” powiedział Josh Sanderson, główny programista w Team WIBY. „Nie możemy się doczekać dnia, gdy gracze zgłębią każdy loch w grze. Wszyscy poszukiwacze przygód będą mogli przesyłać rozgrywkę strumieniowo z chmury, nawet jeśli ich komputer nie nadaje się do współczesnych gier.”

Gry dostępne w GeForce NOW od tego tygodnia:

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?