Rocksteady planuje stworzyć Batman: Arkham Universe?!

Po tym, jak w 2015 roku Rocksteady Studios zamknęło historię Mrocznego Rycerza poprzez Arkham Knight, mówiono o szykowanym nowym projekcie związanym z Supermanem, czy nawet Justice League. Teraz jednak pojawiły się pogłoski, jakoby twórcy planowali jednak powrócić na znany już teren.

Na najbliższej listopadowej imprezie Microsoftu ma zostać oficjalnie ujawnione Batman: Arkham Universe. W tym planowo niemal dwukrotnie większym świecie od ostatniej gry o obrońcy Gotham mielibyśmy wejść w znacznie bardziej żywe i zróżnicowane (m.in. dynamiczna zmiana pogody) miasto. Ponadto, będziemy mieli znacznie więcej czasu na zapoznanie się nie tylko z Batmanem, ale i Nightwingiem, Batgirl czy Red Hoodem. Pojazdy mają również się pojawić, jednak tym razem nie będą one odgrywały tak kluczowej roli, jak w Arkham Knight. W grę wchodzić ma nawet opcja multiplayer. Naszymi przeciwnikami ma z kolei być Trybunał Sów, wielowiekowa tajna organizacja trzymająca Gotham w ryzach, którą mieliśmy okazję poznać przy okazji serii komiksów New 52.

Arkham

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Borderlands 3 może się ukazać już w przyszłym roku!

Gra ma być rzekomo zaplanowana na jesień przyszłego roku. Na razie ciężko powiedzieć, czy powyższe plotki w pełni oddają stan rzeczy, jednak biorąc pod uwagę niepewność związaną z, dajmy na to, wystawianiem do boju postaci Człowieka ze Stali, pozostanie na bezpiecznym gruncie wcale nie wydaje się być zupełnie nieprawdopodobne. Czas pokaże.

Źródło: playstationlifestyle.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?