Advertisement
Advertisement

Warcraft III: Reforged – podano oficjalną datę premiery!

O wielkim powrocie kultowej gry strategicznej sprzed lat w nowej wersji trąbi się od dłuższego czasu. Teraz jednak wreszcie wiemy na pewno, kiedy się pojawi.

Warcraft III: Reforged to zremasterowana wersja podstawowej wersji tytułu, czyli Reign of Chaos, oraz znakomicie ocenianego dodatku – Frozen Throne. Wygląda na to, że produkcja została zapowiedziana oficjalnie na 28 stycznia 2020 roku. Pozostaje nam zatem półtora miesiąca na tę wielką szansę dla fanów, by powrócili do swojej ukochanej serii.

Zobacz również: Esport ramię w ramię ze sportem: sport elektroniczny wchodzi na sportowe salony

Pamiętajmy, że Warcraft III: Reforged to nie tylko unowocześniona grafika, ale także mnóstwo różnych usprawnień. Wersja standardowa jest do zamówienia za 29,99 euro, Spoils of War zaś – 39,99 euro.

Źródło: blizzard.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

IMQ pisze:

Nie ‚została zapowiedziana’ a została przesunięta – oryginalna data to ‚przed 31/12/2019’. I nie…niestety nie wiemy napewno biorąc pod uwagę komentarze na temat obecnego stanu bety.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?