Advertisement
Advertisement

Watch Dogs: Legion – nadchodzi darmowy weekend

Watch Dogs: Legion to kolejna odsłona jednej z większych franczyz Ubisoftu. Kto dotąd nie miał okazji w nią zagrać, teraz ją dostaje.

Od dnia dzisiejszego aż do 29 marca grę można przetestować za darmo na PC, PlayStation i Xbox. Oczywiście Ubisoft zastosowało pewne zabezpieczenia – w końcu główny wątek dałoby się ukończyć nawet przez weekend. Dlatego można dojść co najwyżej do jego połowy. Nadal jednak stanowi to dobrą okazję na przekonanie się, czy to gra dla nas.

Zobacz również: Watch Dogs: Legion – recenzja nowej odsłony serii. Rewolucja na miarę 2020 roku?

Watch Dogs Legion jest być spin offem do poprzednich części serii, a jego akcja rozgrywa się w mrocznym, futurystycznym Londynie po urzeczywistnieniu Brexitu. Tak jak mówiły wcześniejsze przecieki, w grze wcielimy się nie w jednego bohatera, a w całkiem ich pokaźną liczbę. Będziemy bowiem przełączać się pomiędzy różnymi NPC-kami, którzy odznaczają się swoją gamą umiejętności. Jak mówią twórcy, każdy Lonyńczyk ma swoją historię oraz osobowość, a wśród nich do wyboru mamy typowego kibola, albo emerytowaną ex-zabójczynię.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?